Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Helenka
Admin
Admin
Helenka


Liczba postów : 169
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 27
Skąd : Kielce

[Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku Empty
PisanieTemat: [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku   [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku EmptyCzw Gru 27, 2012 11:36 am

Tony Iommi zapowiedział, że Black Sabbath będą koncertować "w miarę możliwości" w 2013 roku.
[Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku 1440382dc61dceec1a1718a27222dd3d,62,1
Gitarzysta legendarnej heavymetalowej formacji podsumował mijający 2012 rok we wpisie na swojej oficjalnej stronie internetowej, życząc wszystkim fanom wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Iommi podziękował sympatykom Black Sabbath za wsparcie, jakiego udzielają mu w związku z chorobą. Dokładnie przed rokiem, muzyk zdradził bowiem, że zmaga się z nowotworem.

"Wasze wsparcie dodaje mi odwagi" - pisze Tony Iommi. "Wciąż pracuję nad albumem zaś w mijającym roku zagrałem trzy koncerty, co jest niezłym wynikiem, zważywszy na wieści jakie otrzymałem przed rokiem. Czekam na nowy rok. Jestem ciekaw, jak przyjmiecie nowy album. Będziemy grać koncerty na tyle, na ile będziemy w stanie" - napisał Tony Iommi.

Premiera nowego albumu Black Sabbath z powracającym do składu Ozzym Osbournem została wstępnie zapowiedziana na kwiecień 2013 roku.

Źródło: onet.pl
Powrót do góry Go down
http://crimson-mist.net
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

[Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku Empty
PisanieTemat: Re: [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku   [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku EmptyCzw Gru 27, 2012 4:01 pm

Dobrze się chłopaki trzymają Smile Będę czekać na ich nowy album i życzyć Tony'emu zdrowia Smile
Powrót do góry Go down
 
[Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ile zarobili muzycy w zeszłym roku 2012
» Recenzenci Dwójki wybrali ulubione płyty roku 2012
» Black Veil Brides
» Wretched and Divine- Black Veil Brides

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka - Inne :: Newsy-
Skocz do: