Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Black Veil Brides

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Black Veil Brides Empty
PisanieTemat: Black Veil Brides   Black Veil Brides EmptySro Lut 27, 2013 3:52 pm

Cytat :
Black Veil Brides (w skrócie BVB lub Brides) – amerykański zespół grający muzykę post hardcore. Ich debiutancki album "We Stitch These Wounds" został wydany 20 lipca 2010 r.
Zespół został założony w 2006 roku w Cincinatti, w stanie Ohio w USA, kiedy 15-letni wokalista Andy Sixx zaczął szukać muzyków usłyszał zespoły Motley Crue i Kiss, których teksty traktowały o wyrzutkach społeczeństwa. Utwory były z przesłaniem dla ludzi pozbawionych praw, nietolerowanych. Miały przywrócić ich do społeczności i pasji, które było tak popularne w rock 'n' rollu.
Na początku zespół przeszedł wiele różnych zmian. Wszystko zaczęło się na poważnie, kiedy Andy przeprowadził się do Los Angeles. Teledysk do piosenki "Knives and Pens" opowiada o trudnościach amerykańskiego, dorastającego chłopca, który był traktowany jako wyrzutek z powodu swojego wyglądu i o trudnościach jakie towarzyszą młodzieży na co dzień. Już w pierwszym tygodniu od dodania wideo na YouTube obejrzało go tysiące ludzi. Miesiąc później teledysk osiągnął milionową ilość wyświetleń.
Kilka tygodniu później Andy rozpoczął poszukiwania nowych członków do wypełniania zespołu. Dzięki Craigslistoowi Adowi Andy skontaktował się z basistą Ashley Purdy. Andy znał Ash z jego poprzednich zespołów. Ashley grał bardziej brudnego rock n' rolla i glam metal. Wspólnie udało im się zmienić koncepcję zespołu, którą widać do dzisiaj.
Następnie, w poszukiwaniu pozostałych członków zatrudnili Jinxxa. Andy i Ash wiedzieli o nim wcześniej z kręgów Hollywood. Jinxx grał klasykę i był muzykiem z wykształcenia. Był w stanie dodać nowy wymiar brzmienia zespołowi. Członkom zespołu jednak nadal brakowało kogoś na wzór "niszczarki", kogoś, kto mógłby wnieść heavy metal i melodyjny dźwięk, którego zespół szukał. Jinxx polecił swojego kumpla Jake Pittsa, ponieważ grał z nim przedtem. Po spotkaniu z Jake widząc jego talent, byli pewni, że był stworzony do tego zespołu. We wrześniu 2010 roku Christian Coma podjął kroki w celu zastąpienia Sandry Alvarenga jako perkusista zespołu. Jego widowiskowość i styl nadawały się być idealne dla projektu. Każdy członek był w stanie wnieść coś do ich brzmienia i pomóc Black Veil Brides stać się zespołem, mogącym doprowadzić do zmiany w muzyce rockowej i heavy metalowej.

Znacie? Lubicie?
Szczerze mówiąc, to mam tylko sześć piosenek ich autorstwa na komputerze, ale nawet tymi sześcioma utworami strasznie zachęcają. Najczęściej włączam "Fallen Angels" i "In The End". Mam straszną chęć na teledyski, bo podobno są fantastyczne, ale, niestety, nie za bardzo mogę je obejrzeć... Uch. :< A chciałabym.
Dobra, koniec o mnie. Słyszeliście ich kiedyś?
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Black Veil Brides Empty
PisanieTemat: Re: Black Veil Brides   Black Veil Brides EmptySro Lut 27, 2013 6:06 pm

Black Veil Brides to coś takiego metalowego, więc zaraz ich przeniosę :OOOO

Lubię posłuchać, całkiem dobrzy są. Jedyne, co mnie denerwuje, to moje koleżanki. Co mają koleżanki do BVB? Otóż one są wjelkimi (błąd celowy) fankami BVB i to zaczyna po prostu denerwować. Mają po 432432432 zdjęć ludków z zespołu (z naciskiem na Andy'ego i Ashley'a), oglądają filmy o nich i w ogóle można zwymiotować tęczą. Oczywiście nic do nich nie mam, bo to są spoko ludzie, ale czasami lubię sobie pożartować z członków zespołu/piosenek, co nie obchodzi się bez długiej dyskusji, jaki ten Ashley jest piękny i męski ;]

ALE WRACAJĄC. Moje ulubione piosenki owego zespołu to m.in. "Fallen Angels", "In the End", "Perfect Weapon", "Knives and Pens", "Saviour", "Carolyn".. Mogę trochę wymieniać ;d

Edit: czemu do jasnej choroby nie mogę przenieść wątku? ._.
Powrót do góry Go down
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Black Veil Brides Empty
PisanieTemat: Re: Black Veil Brides   Black Veil Brides EmptyCzw Lut 28, 2013 1:08 pm

To na pewno metal?... XD
Nie no, Twoje koleżanki, tak bez obrazy, to takie typowe fangirlsy (czyli coś w moim stylu, jeśli chodzi o MCR, ale cicho. XD). Też znam kilka takich osób, czasami aż krew zalewa. >_<
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Black Veil Brides Empty
PisanieTemat: Re: Black Veil Brides   Black Veil Brides EmptyCzw Lut 28, 2013 3:29 pm

Nie wiem no, ale na coś metalopodobnego mi wygląda Very Happy

Ja tam się nie obrażę, bo twierdzę tak samo. Rozumiem, żeby przyjść, posłuchać i powiedzieć, że fajny zespół, ale żeby tak 24/h? Podchodzi pod uzależnienie bądź psychofanizm ;P Ale już ja je znam, za miesiąc im przejdzie, bo znajdą jeszcze coś innego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Black Veil Brides Empty
PisanieTemat: Re: Black Veil Brides   Black Veil Brides Empty

Powrót do góry Go down
 
Black Veil Brides
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wretched and Divine- Black Veil Brides
» [Rock] Black Sabbath nie wykluczają koncertów w 2013 roku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Inne rodzaje muzyki-
Skocz do: