Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Slipknot

Go down 
AutorWiadomość
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Slipknot Empty
PisanieTemat: Slipknot   Slipknot EmptySro Lut 27, 2013 6:32 pm

Zapomniałam o jednym ze swoich ulubionych zespołów, ech ;_;

Cytat :
Slipknot (IPA [/ˈslɪp nɒt/]) – amerykańska grupa wykonująca muzykę z pogranicza heavy, nu, death i metalu alternatywnego[4][5].
Cechą charakterystyczną grupy jest fakt występowania jej członków w zasłaniających twarze maskach. Przez szereg lat aż do 2010 roku zespół tworzył niezmiennie dziewięcioosobowy skład.
W 2006 roku grupa otrzymała nagrodę Grammy w kategorii Best Metal Performance za utwór pt. "Before I Forget", a w 2008 roku Slipknot dostał nagrodę Kerrang! Icon. Natomiast trzy z czterech oficjalnie wydanych albumów uzyskały status płyty platynowej.
Członkowie zespołu występują także w innych zespołach. Wokalista Corey Taylor oraz gitarzysta James Root są członkami grupy Stone Sour, perkusista Joey Jordison występował wraz z grupą Korn, ponadto jest liderem zespołu Murderdolls, w którym gra na gitarze, Sid Wilson prowadzi karierę solową jako DJ Starscream, natomiast Shawn Crahan jest liderem zespołu Dirty Little Rabbits

Pierwszy raz usłyszałam ich w kwietniu ubiegłego roku zaraz po powrocie od koleżanki z Wrocławia. Pierwsze wrażenie: "CO TO ZA RYK?!" i wyłączenie XD Cóż, wtedy najostrzejszym słuchanym przeze mnie zespołem była Metallica i Nickelback Laughing Po jakimś czasie (jakoś w wakacje) postanowiłam wrócić do nich. Na początku były słabsze utwory- "Snuff", "Duality", "Dead Memories".. A potem poszło już gładko :>
Czasami w szkole koleżanka pyta "jak ty możesz słuchać tych zamaskowanych facetów? Oni są straszni!". Tia, straszni byli przez kilka pierwszych utworów, teraz są fajni :> Wczoraj tej samej koleżance puściłam "Vermillion pt. 2" i nie mogła uwierzyć, że to ich XD
Powiem tak: dają kopa Very Happy Jak mam gorszy dzień, to przychodzę do domu i zapuszczam płytę "All Hope Is Gone" i znów czuję, że żyję! Laughing Głos Corey'a zabija na miejscu, gitara Micka rządzi, Joey jest bogiem perkusji.. Mogę gadać i gadać.

Ulubione utwory? Nie mam. Każdy z nich jest tak samo świetny jak reszta innych. Niemniej jednak mam słabość do "Snuff" i "Vermillion" (obu części). I niech mi ktoś powie, że to tylko darcie japy przez niewyżytych metali >C

Rozpisałam się. W ogóle ktoś stąd ich słucha, czy jestem sama i nikt tego nawet nie przeczyta? xd
Powrót do góry Go down
 
Slipknot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Metal-
Skocz do: