Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aerosmith

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Aerosmith   Aerosmith EmptyPon Sty 14, 2013 10:01 pm

"Aerosmith - amerykański zespół rockowy grający w charakterystycznym stylu będącym mieszanką hard rocka i bluesa. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie."
~ Wikia.

Kiedy byłam młodsza, często ktoś włączał mi "Crazy". <3 Lubię jeszcze "I Don't Wanna Miss a Thing" i jedno z nowszych, "What Could Have Been Love". ^^
Które piosenki wy lubicie? ;]
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith EmptyPon Lut 25, 2013 8:27 pm

Ać, nie zauważyłam tego wątku. Wielki błąd z mej strony.

Aerosmith jest świetny. "Crazy" przypomina mi moje dzieciństwo i niemal mi się ryczeć chce, jak to słyszę. Co ciekawe, dopiero dzisiaj odkryłam, że to ich. XD Podobnie z "Cryin'", też kocham. Najlepszy moment w teledysku, kiedy dziewczyna rzuca się z mostu, piękne <3 "What Could Have Been Love" słyszałam niemal codziennie na RBL, więc też mi popadło w pamięć. I jeszcze "I don't wanna miss a thing", achh.. Głos wokalisty chwyta za serce i daje kopa <3

Teraz mam wielką fazę na Aerosmith. Zapewne będę słuchać ich do chwili, kiedy usnę. Kocham, kocham, kocham <3
Powrót do góry Go down
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith EmptyWto Lut 26, 2013 12:32 pm

Ooo, widzę, że razem ze mną i Eve (Helenką) jesteś szczęśliwą posiadaczką RBL.tv! *tula milutko* Tam zawsze (no, prawie) leci coś fajnego. ;>
Ou, nigdy nie widziałam video do "Cyin'", chociaż mam tą piosenkę i narobiłaś mi smaku.
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith EmptyWto Lut 26, 2013 1:57 pm

RBL.tv rządzi. Chociaż ostatnio aż mi się słabo zrobiło, gdy zobaczyłam tam Bruno Marsa, techno i pop :/ Dlatego czasami zdarza mi się zmienić RBL na rzecz MTV Rocks ;P

Video do Cryin' jest zaczepiste. I mogę śmiało powiedzieć still better love story than Twilight ;d
Powrót do góry Go down
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith EmptySro Lut 27, 2013 3:17 pm

XDD
Nie no, RBL ma czasami słabe dni, ale da się tam trafić na coś dobrego. Kiedyś puścili dwa razy Iron Maiden w ciągu chyba dwóch godzin albo półtorej. ;> Czasami puszczają MCR, zawsze były to piosenki "Welcome To The Black Parade", "Teenagers", "I'm Not Okay" i dawno, dawno temu "Planetary (GO!)". Oprócz tych piosenek nie puszczają za dużo MCR. Jedynie kiedyś puścili "Na Na Na", a ja kompletnie zaszokowana poleciałam po pilot i siedziałam przy TV, pogłaśniając na maksa i dostając co chwilę mini-zawałów. <3 Nadal to pamiętam, kompletny zaskok i aż wrzeszczałam z wrażenia. XD Moje reakcje na MCR w TV są rozbrajające. I jestem z tego dumna.

EDIT: HELENĘ?! KIEDY?! O___O Jezu... I ja tego nie widziałam?!... :<<


Ostatnio zmieniony przez Nieśmiertelna dnia Czw Lut 28, 2013 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith EmptySro Lut 27, 2013 5:56 pm

I jeszcze Helenę puszczali, nie zapomnij o Helenie :C Ale już nie spamię na temat RBL, od tego może być inny wątek xd.

Ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia na temat Aerosmith? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aerosmith Empty
PisanieTemat: Re: Aerosmith   Aerosmith Empty

Powrót do góry Go down
 
Aerosmith
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Rock-
Skocz do: