Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nickelback

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Nickelback Empty
PisanieTemat: Nickelback   Nickelback EmptyNie Sty 13, 2013 2:35 pm

Jako, iż jedna userka prawie pomyliła się przy rozpoznawaniu gatunku, jaki gra Nickelback, to postanowiłam o nich nieco napisać Very Happy
Ich nazwa wzięła się od słów "nickel back", jakie mówią sprzedawcy, a oznacza to mniej więcej tyle, co zwrot pięciocentówki. Zdziwię Was, bo oni ponoć na początku grali metal Very Happy To, co teraz słyszycie w radiu nie przypomina tego gatunku muzycznego, ale oni na prawdę potrafią dać czadu.
Zaczęłam ich słuchać jakiś rok temu. Pierwszy mój zespół, który nie był popowy Smile W sumie dotarłam do niego przez tatę, bo miał na dzwonek "Animals"- zajefajnisty utwór <3 To oni wprowadzili mnie do świata rocka i metalu, bez nich byłabym inna, niż jestem teraz Smile Pomogli mi też, gdy miałam lekkie problemy i można powiedzieć, że wyciągnęli mnie z dołka. Znacznie bardziej wolę ich stare utwory, np. z płyt Silver Side Up, Dark Horse czy All the Right Reasons, ale i niektóre nowe mnie urzekają.



JESZCZE RAZ MI KTOŚ POWIE, ŻE NICKELBACK TO POP I SĄ SŁABI, TO NOGI Z POŚLADÓW POWYRYWAM! <3

Autor postu ukrył fakt, że gardzi wokalistą od czasu jego związku z Avril Lavigne, której szczerze nienawidzi. Ta sprawa nie jest ważna
Powrót do góry Go down
Veaphilus
Admin
Admin
Veaphilus


Liczba postów : 180
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 26
Skąd : Goleniów

Nickelback Empty
PisanieTemat: Re: Nickelback   Nickelback EmptyNie Sty 13, 2013 2:37 pm

Super zespół. Naprawdę. When We Stand Together wymiata. :3
Powrót do góry Go down
https://music-corner.forumpolish.com
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Nickelback Empty
PisanieTemat: Re: Nickelback   Nickelback EmptyPon Sty 14, 2013 9:23 pm

Ryczałam przy teledysku do "Lullaby", kocham gitary w "When We Stand Together", "Far Away" - kocham, "Hero" - wymiata, "Rockstar" jest... Yaay. Jest takie yaay. XD I "Savin' Me" też spoko. ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nickelback Empty
PisanieTemat: Re: Nickelback   Nickelback Empty

Powrót do góry Go down
 
Nickelback
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Rock-
Skocz do: