Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogólna pogawędka o metalu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptyPią Lis 23, 2012 11:04 am

Nie wiem jak Wy, ale ja tam lubię metal. Pozwala się odstresować, zrelaksować, a i da kopa oraz motywację do pracy. Smile
Gdybyście spytali mnie jakieś półtora roku temu, czy lubię darcie twarzy metal, to zapewne zostalibyście wyśmiani. Nawet pomimo tego, że tata słucha cięższej muzyki, to ja się upierałam przy popie i innych techno. Coś jednak się wydarzyło, gdy słuchałam pierwszy raz "God that falied" Metalliki. To było tak, jakby ktoś mnie kopnął w żołądek i powiedział, że to w najbliższym czasie polubię. I tak się stało. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie dnia, gdy z głośników na kompie nie leci metal lub rock, a prawie wszyscy wokół jęczą "ścisz to" xD
Ulubione zespoły? Słucham wszystkiego jak leci, ale najbardziej polubiłam Metallikę i Slipknota :>

Czy Wy też odnosicie uczucie, że większości młodych ludzi metal kojarzy tylko z Behemothem, satanizmem i składaniem czci szatanowi? Może mi się tylko tak wydaje, jednak gdy znajomi z gimbazy dowiedzieli się o moich muzycznych gustach, to aż się zdziwili. "Ona słucha takiego czegoś? Przecież nie wygląda na metala! Nie ma ćwieków, skór czy nawet koszulki z logo zespołu!"- takie dziwadła słyszę do dziś XD. Czemu przyjęło się, że słuchający cięższej muzyki to zjadacze kotów i tym podobne? :<

Już nie przynudzam, tylko czekam na Waszą opinię na temat tego gatunku muzycznego. Albo nie, jeszcze wstawię pewną piosenkę pokazując, że metal to nie tylko darcie twarzy bez sensu i walenie po strunach/bębnach.



Teraz możecie wyrazić swą opinię XD
Powrót do góry Go down
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptyPią Lis 23, 2012 4:50 pm

Kiedyś spotkałam w internecie osobę, która miała gdzieś napisane, że "Nie lubi metalu, bo metal to jej zdaniem >>darcie buzi<<". Normalnie ze śmiechu nie mogłam. Ludzie, "darcie buzi" (co za stwierdzenie) to któreś odmiany deathcoru, punk rocka itd. (wiem, bo sama słucham deathcoru), a nie metal. XD

Ja z metalu lubię Metallicę (myślałam, że to rock. XD), Iron Maiden i Disturbed. Chyba wszystko. ;>
Powrót do góry Go down
Veaphilus
Admin
Admin
Veaphilus


Liczba postów : 180
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 26
Skąd : Goleniów

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptyPią Lis 23, 2012 5:20 pm

Metal? Tak,czasem słucham.Raczej sporadycznie,wolę wiedzieć o czym jest piosenka.XD A , żem jestem leniem,to nie chcę mi się tłumaczyć angielskiego metalu.^^
Powrót do góry Go down
https://music-corner.forumpolish.com
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 9:34 am

Mam bardzo głupie pytanie dotyczące w pewnej mierze metalu:
Jak się odmienia "Metallica" przez przypadki? Widziałam różne dziwne wersje i nie wiem w co wierzyć ;>
Powrót do góry Go down
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 10:43 am

Dimejdż, ja też. Było "Metalliki" i "Metallici". Ja piszę przez "c", bo mam taki kaprys. Ale to chyba nic nie znaczy, czy piszesz przez "c" czy "k". ;]
Powrót do góry Go down
Veaphilus
Admin
Admin
Veaphilus


Liczba postów : 180
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 26
Skąd : Goleniów

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 1:12 pm

Hm..chyba tak:

M.- kto?co?(jest) Metallica/Metallika
D.kogo,czego?(nie ma) Metallicy(?) oO/Metalliki
C.komu,czemu?(się przyglądam)Metallice/Metallice
B.kogo,co?(lubię,widzę) Metallice/Metalike
N.kim,czym?(się opiekuje) Metallicą/Metaliką
M.o kim,o czym?(mówię) o Metallice/Metallice
W. o!(witaj) Metallico/Metalliko

Raczej przez 'c',choć się trudniej odmienia. Razz
Powrót do góry Go down
https://music-corner.forumpolish.com
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 2:23 pm

Dziękuję Wam bardzo Razz

Ja tam widziałam jeszcze "Mettalica". Zgadnijcie, kto mógł tak napisać.. XD
Powrót do góry Go down
Helenka
Admin
Admin
Helenka


Liczba postów : 169
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 27
Skąd : Kielce

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 2:24 pm

Czyżby Hania...? :>
Powrót do góry Go down
http://crimson-mist.net
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptySob Lis 24, 2012 2:38 pm

A może jednak Helenka..? :>
Powrót do góry Go down
Helenka
Admin
Admin
Helenka


Liczba postów : 169
Podziękowali: : 6
Join date : 14/11/2012
Age : 27
Skąd : Kielce

Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu EmptyNie Lis 25, 2012 5:53 am

Spadaj:P Jam chroniczna literówka i tego nie kontrolujęRazz
Powrót do góry Go down
http://crimson-mist.net
Sponsored content





Ogólna pogawędka o metalu Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka o metalu   Ogólna pogawędka o metalu Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogólna pogawędka o metalu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pogawędka ogólna;)
» Pogawędka ogólna;)
» Pogawędka ogólna;)
» Pogawędka ogólna:)
» Pogawędka ogólna;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Metal-
Skocz do: