Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Frets On Fire

Go down 
AutorWiadomość
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Frets On Fire Empty
PisanieTemat: Frets On Fire   Frets On Fire EmptyNie Mar 10, 2013 4:14 pm

Ej no, co Was tak mało? Smile Żeby ożywić nieco forum postanowiłam opowiedzieć Wam o pewnej grze, co gram w nią od kilku godzin (z przerwami oczywiście!)

Mianowicie Frets On Fire. Ja akurat gram w nieco inną jej odmianę zwaną potocznie FoFiX'em, ale w sumie nie ma między nimi różnicy (no ale FoFiX jest bardziej podrasowany, ofkors). Czym jest owa gra? Wstawię linka do pewnego filmiku:



Zapewne wielu graczy pomyliłoby ją z Guitar Hero. I w sumie słusznie, bo FoF polega na tym samym- klikaniu w odpowiednim miejscu na "gryfie" w odpowiednim czasie. Z tą różnicą, że tutaj nie potrzeba kontrolera wyglądającego jak gitara, a gra sama w sobie jest bezpłatna! Jak więc wygląda człowiek grający w nią, skoro nie ma kontrolera? O jakoś tak:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nie lękajcie się jednak! Można oczywiście grać na siedząco z klawiaturą na biurku, jednak znacznie wygodniej gra się na stojąco. Testowano na zwierzętach (patrz: autor wątku). I co z tego, że wyglądasz jak idiota? Przynajmniej dobrze grasz XDD Poza tym, użytkownicy laptopów mieliby niemały problem z takim graniem, jak to jest pokazane na obrazku.. Laughing

Skąd wytrzasnąć taką zajefajną grę, piosenki i skórki do niej? Polecam Google Już podaję:
Link do pobrania gry: [You must be registered and logged in to see this link.] (polecam ostatni link)
Piosenki: [You must be registered and logged in to see this link.] bądź [You must be registered and logged in to see this link.] (na początek polecam szukać piosenek z poziomem Easy, ja tego nie zrobiłam i żałuję Rolling Eyes)
Skórki: [You must be registered and logged in to see this link.] bądź [You must be registered and logged in to see this link.]

W razie problemów z instalacją czegoś lub grą, służę pomocą Smile

UWAGA! Powyższe fora wymagają zarejestrowania. Jest to zaledwie kilka sekund, a zaraz potem można robić co się tylko we łbach wymyśli Smile

Do nauki, tak na samym początku polecam piosenki takie jak Helena od MCR, Nothing Else Matters Metallici czy Hey There Deliah Plain White T's, bo są na serio proste i większość utworu leci się na zaledwie trzech klawiszach+ Enter Smile

Ktoś się skusi na grę, czy wątek będzie stał bezczynnie jak ten o Osu? Smile
Powrót do góry Go down
 
Frets On Fire
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Różne :: Gry-
Skocz do: