Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Suicide Silence

Go down 
AutorWiadomość
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Suicide Silence Empty
PisanieTemat: Suicide Silence   Suicide Silence EmptyNie Mar 03, 2013 12:37 pm

Cytat :
Suicide Silence – amerykański zespół deathcore'owy pochodzący z Riverside (Kalifornia).
Zespół został założony w 2002 roku. Szybko zyskał popularność na krajowej scenie, dzięki czemu równie szybko trafili do wytwórni płytowej Century Media Records. Niedługo po tym grupa nagrała swój pierwszy album studyjny zatytułowany The Cleansing, wydany dnia 18 września 2007 roku. Nagraniem albumu zajął się John Travis (Static-X), zaś remasteringiem i zmiksowaniem Tue Madsen (Himsa, The Haunted). Płyta ta znalazła się na 94 miejscu listy Billboard 200. W przeciągu tygodnia sprzedano 7.250 kopii, co sprawiło, iż materiał stał się najlepiej sprzedającym w historii Century Media.
1 listopada 2012 roku w wyniku wypadku motocyklowego w Huntington Beach zginął wokalista, Mitch Lucker (1984-2012).
Co o nich myślicie?
Ja ich kocham. Kiedyś słuchałam ich raz na jakiś czas, ale po tym, jak Mitch umarł to nie ma dnia, żebym ich nie słuchała. Strasznie mi go szkoda, przecież był młody, zostawił żonę i córkę... Uuch.
Mam dwie ulubione piosenki - "F*ck Everything" i "You Only Live Once". Nie pamiętam nawet, jak ich poznałam, ale pamiętam, że pierwszą piosenką, jaką słyszałam była właśnie "You Only Live Once". Poznałam ich kilka miesięcy po MCR.
Znacie? Lubicie?
Powrót do góry Go down
 
Suicide Silence
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Inne rodzaje muzyki-
Skocz do: