Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bring Me The Horizon

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nieśmiertelna
Raczkujący muzyk
Raczkujący muzyk
Nieśmiertelna


Liczba postów : 123
Podziękowali: : 4
Join date : 21/11/2012
Age : 73
Skąd : Battery City.

Bring Me The Horizon Empty
PisanieTemat: Bring Me The Horizon   Bring Me The Horizon EmptySro Lut 27, 2013 3:29 pm

Historia BMTH według Wikipedii:
Cytat :
Bring Me the Horizon – brytyjski zespół muzyczny wykonujący deathcore utworzony w Sheffield. Zespół stworzyli w roku 2004 członkowie lokalnych zespołów. Nazwa zespołu pochodzi z filmu Piraci z Karaibów, gdzie Kapitan Jack Sparrow wykrzyczał zdanie "Now... Bring me that horizon!". Słowo "that" zostało zastąpione "the" i od tego czasu oficjalna nazwa zespołu to "Bring Me the Horizon".
SKŁAD:
>> Oliver Sykes - wokal;
>> Lee Malia - gitara;
>> Jordan Fish - keyboard;
>> Matt Kean - gitara basowa;
>> Matt Nicholls - perkusja.

Co o nich myślicie?
Ja szczerze ich lubię. ;> Dzięki nim słucham deathcore'u.
Oliver ma prawdziwą rękę do tekstów. Czytając je i słuchając jednocześnie tą piosenkę można się rozkleić (na co dowodem jestem często ja). Pokochałam ich za właśnie teksty. Są pełne uczuć.
Poznałam ich, kiedy trafiłam na piosenkę, którą od miesiąca trzymałam w Winampie, ale nigdy nie słuchałam. Był to utwór nazwany "Don't Go". Jako osoba, która wstępnie ocenia piosenkę po tytule pomyślałam, że pewnie jest ładna, uczuciowa, więc włączyłam. Oczywiście wraz z usłyszeniem intro przygotowałam się na łzy, a kiedy usłyszałam ten głos, tak smutny, zrozpaczony to już się nie hamowałam. Miałam na to taką fazę, że nie mogłam przeżyć dnia bez ich piosenki. Ciągle myślałam "Jezu, to jest piękne!", a taka jedna osoba z Zagrody Mgły poleciła mi kilka innych. Ściągnęłam je i przesłuchiwałam. Byłam pod wrażeniem. <3 Kiedyś ściągnęłam piosenkę "Suicide Season", przesłuchałam i powiedziałam "Taka niezbyt". Słuchałam ją na siłę, potem nawet mi się spodobała. Niedawno sprawdzałam tekst, przeczytałam cały ze łzami w oczach i od tego czasu "Suicide Season" jest na równi z "Don't Go" moimi ulubionymi piosenkami.
Polecam ten zespół, jest -bisty.
Powrót do góry Go down
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Bring Me The Horizon Empty
PisanieTemat: Re: Bring Me The Horizon   Bring Me The Horizon EmptySro Lut 27, 2013 6:10 pm

Kolejny zespół, którego słucham raz na wiek. Ale jak już włączę, to wciąga ;d

Przesłuchałam ileśtam piosenek, ale najbardziej zapamiętałam sobie "Crucify Me" i "Don't Go". Mrał.
Powrót do góry Go down
 
Bring Me The Horizon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Muzyka :: Inne rodzaje muzyki-
Skocz do: