Music Corner
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Osu!

Go down 
AutorWiadomość
Dimejdż
Mod
Mod
Dimejdż


Liczba postów : 225
Podziękowali: : 3
Join date : 14/11/2012

Osu! Empty
PisanieTemat: Osu!   Osu! EmptyPon Lut 18, 2013 3:47 pm

Jako, że forum jest muzyczne, to zapewne niektórzy zainteresują się grą rytmiczną Osu! Smile

(a teraz czas na krótkie wyjaśnienie ukradzione z zapytaj.pl i innych źródeł, w tym z wiedzy własnej)

Czym jest "osu!"? Osu jest darmową grą rytmiczną na Pc (choć wyszła też na konsole Nintendo pod nazwą "Osu! Tatakae! Ouendan "). Są dostępne trzy tryby:
a) Osu! Standard - trafianie pojawiających się obiektów za pomocą kursora. [You must be registered and logged in to see this link.]
b) Taiko - trafienie odpowiednimi klawiszami w nadjeżdżające kółka o dwóch kolorach (perkusja). [You must be registered and logged in to see this link.]
c) Catch the Beat - łapanie za pomocą ryuuty (ludka z talerzem) owoców lecących w rytm muzyki. [You must be registered and logged in to see this link.]

Aby zagrać w Osu!, należy zarejestrować się na stronie [You must be registered and logged in to see this link.] pobrać grę i beatmapy (mapy z odpowiednimi piosenkami i układami przeszkód na nich). Później pozostaje już tylko trening i zabawa Smile Na prawdę polecam, klikam w to od ok. 2 tygodni i nie mogę się oderwać. Każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ rodzajów beatmap jest od groma i jeszcze więcej- rockowe, anime, hip-hop i wiele innych. Oczywiście nietrudno się domyślić, jaką mam listę utworów, no ale Laughing

A więc ostatnie moje słowo na ten temat- Enjoy!
Powrót do góry Go down
 
Osu!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music Corner :: Różne :: Gry-
Skocz do: